SAP PARÇALAMA
ROBAGA DUYARGALI ROTOVATÖR

Misyonumuz

Sektörüyle alakalı gelişmeleri ve değişimi yakından takip ederek, çiftçisine kolaylık sağlayacak ürün ve hizmet anlayışı sunmak.

Vizyonumuz

Kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, belirlediği hedeflere ulaşarak; sektöründe yeniliği ve üretimin ilk adresi olmak.

Değerlerimiz

Kaliteden ödün vermeden En iyi ürünü en iyi kalitede üretmek.

Faaliyet Alanlarımız

Firmamız 1977 yılından günümüze kadar Tarım Makinaları İmalatı yapmaktadır.

HAKKIMIZDA

 

Torunoğlu Makine, 1977 yılında Hasan BAŞ tarafından Küçük sanayi sitesi atölyesinde; mibzer, pulluk, römork ve kultivatör imalatı ile sektöre adımını atmıştır. 1980 yılıının sonlarına doğru pancar hasat makinesi, 1991 yılında mekanik pancar hasat makinesi, 1996 yılında ise hidrolik pancar hasat makinesi imalatını gerçekleştirmiştir. 2003 yılında mekanik ve hidrolik rotovatör (bahçe çapası) ve leopar model rotatiller üretimine başlamıştır. 2007 yılında başladığı leopar makinesi imalatıyla; dünya da bu üretimii gerçekleştiren iki firmadan birisi olan Torunoğlu makine, bu başarısıyla hem sektöründe farkını göstermenin hem de ülkesinin adını duyurmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Sektörüyle alakalı gelişmeleri ve değişimi oluşturduğu AR-GE birimiyle yakından takip eden Torunoğlu Makine; Çiftçisine kolaylık sağlamak amacıyla yeni makine çalışmalarınıı sürdürmekte ve hedef kitlesinden almış olduğu destekle sektörünün öncüsü olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. 2009 yılında Karaman organize sanayi bölgesinde 13000 m2 kapalı 7000 m2 açık alanda kurulan fabrikamızda, teknolojiyi yakından takip ederek yeni makinalar üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir. 

 

20 Ülkeye ihracat

Avrupa dan Afrika'ya 5 Kıtada